Jesteśmy młodymi, pełnymi zapału, entuzjazmu i zaangażowania ludźmi. Pomysł profilu naszej firmy pojawił się w chwili, kiedy postanowiliśmy przekroczyć kolejny etap naszej relacji i wejść  w związek małżeński.

Podczas organizacji przyjęcia zaczęły pojawiać się problemy. Okazało się, że sama orkiestra i wyśmienity catering to nie wszystko. Zadawaliśmy mnóstwo pytań: Jak uatrakcyjnić nasze wesele? W jaki sposób zapewnić gościom dodatkową rozrywkę? Najważniejsze – jak zrealizować nasze pomysły?!

Myśleliśmy o rzeczach, które pozwolą nieszablonowo i miło spędzić z nami czas. Marzyliśmy o tym, by te cudowne chwile każdy z naszych gości mógł zatrzymać nie tylko w pamięci, ale też na zdjęciach, które może sam zrobić w dostępnej fotobudce i zabrać na pamiątkę do domu.Chcieliśmy, aby magii tańca dodały chmury u naszych stóp, które będą cudownie rozpływać się w świetle podświetlanych napisów oraz żeby nikomu nie zabrakło słodkości, nad czym czuwać miała fontanna czekoladowa.

Kiedy dotarło do nas, jak wiele potrzeba, żeby zorganizować przyjęcie idealne, postanowiliśmy ułatwić sprawę innym Parom Młodym. Nasze atrakcje pozwolą, aby przyjęcia i imprezy, na których się pojawią, stały się wyjątkowe i niezapomniane!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.